Stud 100

Temat: Stud 100 i Stud Pills który lepszy

 • W dzisiejszych czasach udany seks wydaje się być luksusem na który stać nielicznych. Ciężka praca, stres to wszystko może negatywnie wpłynąć na długość i jakość współżycia. Dolegliwością która trapi tysiące mężczyzn w Polsce jest przedwczesny wytrysk. Jest to w dużej mierze spowodowane zbyt wygórowanymi życia zawodowego do prywatnego oraz w dużej mierze zbytnią nadwrażliwością penisa na bodźce dotykowe.
Stud 100

 • Stud 100 ma olbrzymią wadę, nałożony niefachowo bez specjalistycznej porady może spowodować zaburzenia erekcji i po prostu brak wzwodu podczas stosunku. W lepszym razie odrętwienie penisa i brak komfortu.

 • Stud 100 to zwyczajna Lidokaina stosowana choćby w stomatologii do znieczulenia miejscowego. Każdy z nas miał kiedyś zabieg plombowania zęba lub inny gdy stosowane było znieczulenie miejscowe. Wiemy co dzieje się z wargami przez jakiś czas zupełny brak czucia i odrętwienie to może spotkać twojego członka po zastosowaniu Stud 100.

 • Odkąd pojawiły się tabletki Stud Pills, Stud 100 to właściwie przestarzały produkt produkowany od lat 90 a od około 2 lat został wycofany z ogólnego obrotu ze względu na masę efektów ubocznych. Jest dostępny tylko w brytyjskich aptekach. Nie jest sprzedawany odbiorcom indywidualnym.

 • Stud 100 w Polsce nie jest dopuszczony do sprzedaży, przez to właściwie 90% wszystkich dostępnych sztuk to z reguły czarny rynek podróbek z Chin i Tajlandii. Brytyjskie apteki nie prowadzą sprzedaży hurtowej a producent Stud 100 może sprzedawać produkt tylko do aptek w Wielkiej Brytanii.

 • Ilość lidokainy w takich podrabianych Stud 100 nie jest w żaden sposób kontrolowana już po pierwszym użyciu może spowodować odrętwienie penisa i zupełny brak erekcji.

 • Niejednokrotnie zastosowanie Stud 100 może wywołać efekt odwrotny z oczekiwaniami tj. dodatkowy stres związany ze zbytnim znieczuleniem i odrętwieniem penisa co za tym idzie niepełny wzwód i nerwicę.

 • Stud 100 ma trudną i problematyczną aplikację. Należy przerwać intymną sytuację następnie około 5 – 10 min przed spodziewanym zbliżeniem spryskać penisa do tego zapach przypominający butapren utrzymuje się przez jakiś czas po spryskaniu. Czas działania to jakieś 20min więc też bez rewelacji.

 • Stud 100 stosowany bez prezerwatywy może również doprowadzić do znieczulenia pochwy partnerki i odrętwienia warg sromowych. Wywołać reakcję alergiczną u kobiety jeśli ta jest uczulona na lidokainę.


Stud Pills

 • Tabletki Stud Pills działają o wiele łagodniej i długofalowo. Nie mają żadnych skutków ubocznych. Można je stosować przed stosunkiem jak i dłuższy czas o dowolnej porze dnia aż do poprawy jakości współżycia ale maksymalnie do 6 miesięcy następnie należy zrobić przynajmniej jedno miesięczną przerwę.

 • Tabletki Stud Pills to nowoczesny produkt łatwy w zastosowaniu pozbawiony wszystkich wad Stud 100 i innych kremów, sprayów itp… oraz całej masie jakiś żelów udających studa 100 których pełno na portalach aukcyjnych.

 • Tabletki Stud Pills odkąd się pojawiły praktycznie wyparły z rynku starego Studa 100 i inne tego typu kremy dostępne na portalach aukcyjnych bo są po prostu o wiele lepsze, skuteczniejsze i co najważniejsze jak dotychczas nie są podrabiane co jest ważną informacją dla kupującego.


Stud 100 Stud Pills - Marcin 32 lata

Z moją narzeczoną spotykamy się już od 4 lat, myślimy o ślubie jednak od jakiegoś czasu mamy pewne problemy ze współżyciem. Nie mam żadnych problemów z erekcją i podnieceniem, mój penis zawsze jest sztywny i dobrze ukrwiony, kiedy trzeba w pełnej gotowości. Jednakże gdy dochodzi do zbliżenia po wsunięciu członka do pochwy dosłownie po kilku pchnięciach następuje wytrysk. Nie mogę sobie z tym poradzić. Moja narzeczona mimo że mnie pociesza, widzę że po każdym stosunku jest zażenowana. Proszę o radę czy Stud 100 lub Stud Pills mogą coś zmienić w moim współżyciu, polepszyć je czy wydłużyć stosunek?.


Konsument Stud 100 i Stud Pills

 • Tak może wyglądać typowe błędne koło nie udał się jeden stosunek więc kiedy ma dojść do kolejnego ponownie możemy nakręcić się negatywnie i sytuacja powtarza się. Należy zawsze być dobrej myśli ale niestety nie jest to takie łatwe.

 • Wszyscy mężczyźni wiedzą że podczas stosunku najbardziej czułym na dotyk miejscem penisa jest jego główka. Podczas penetracji napletek zsuwa się co powoduje odkrycie najbardziej unerwionego i ukrwionego miejsca w ciele mężczyzny. Podczas tarcia następuje maksymalne pobudzenie właśnie tej strefy erogennej mężczyzny. Pamiętajmy natura tak to zaplanowała że celem każdego stosunku jest właśnie pobudzenie tych obszarów i doprowadzenie do wytrysku nasienia.

 • Ale co zatem jeśli ten wytrysk następuje przedwcześnie na przykład po kilku minutach penetracji?.

 • Nie jest łatwo przekładać seks ponad wszystko jak również czuć się niezaspokojoną fizycznie w związku. Mężczyzna może być dobry, uczuciowy, opiekuńczy ale jeśli każde współżycie kończy się przedwczesnym wytryskiem powiedzmy po kilku minutach zawsze będzie to poważny problem niezaspokojenia kobiety. A z biegiem czasu może on narastać do sytuacji zagrażającej nawet rozpadem udanego związku.

 • Jak dowodzą moje obserwacje w licznych związkach których byłem w udanym seksie nie liczy się długość penisa ani jego grubość jak twierdzą niektórzy a właśnie czas penetracji. Ponieważ najbardziej erogenne miejsca w pochwie znajdują się zaraz na wejściu do pochwy. Jak twierdzę jako ten który używał kiedyś Stud 100 a teraz Stud Pills w praktyce potrafię doprowadzić każdą kobietę do orgazmu w prosty sposób nawet nie wkładając całego członka do pochwy. Wystarczy przez około 40min wchodzić i wychodzić intensywnie do pochwy samą główką członka powtarzając te ruchy z dużą intensywnością. Można zacząć również grę wstępną pocierając samą główką członka łechtaczkę kobiety.

 • Niestety kiedyś gdy nie znałem jeszcze Stud 100 i Stud Pills również miałem problem z tym że szybko dochodziłem nie udawało mi się zaspokoić żadnej kobiety w najgorszych sytuacjach zdarzało mi się wystrzelić nawet w momencie gdy dotknąłem penisem pochwy.

stud 100

TEMAT ZAMKNIĘTY 01.06.2019


 • 1.Jak to jest że niektórzy mężczyźni są uważani za samców alfa choć nie wyglądają jakoś szczególnie kobiety do nich lgną jak szalone. Ekspert Stud 100 radzi jak zostać kimś takim bez większego wysiłku. Należy bezwzględnie zacząć zmieniać swój charakter na taki który kobiety uwielbiają i pożądają a jednocześnie nigdy w życiu nie przyznają się do tego publicznie. Według stud 100 najgorzej oceniani są malkontenci i mężczyźni niezdecydowani wahający się. W niektórych sytuacjach życiowych ważne jest podjęcie męskiej decyzji i zdominowanie kobiety. Natura tak to zaprojektowała że kobieta lubi być adorowana a jednocześnie dowodzona przez silnego mężczyznę.
 • 2. Idealnego suplementu diety jeszcze nie wynaleziono ale w niektórych branżach dokonał się zdecydowany postęp. Stud Pills tabletki które dzięki wyrafinowanej technologii produkcji zyskały międzynarodową sławę można powiedzieć są najbliżej doskonałości. Idealnie dobrane składniki. Mocne stężenia wyciągów ziołowych. Ale przede wszystkim kluczową wartością jest fakt iż nie zawierają zbyt dużej ilości chemicznych dodatków. Bowiem cóż z tego że stosując tego rodzaju tabletki nafaszerujemy się chemią to bez sensu jeśli stosowanie ma nam przynieść korzyści zdrowotne. To jak bieganie przy samochodach stojących w korku.
 • 3. Jakie uczynić kroki aby nasza kobieta zadowolona była ze współżycia w przypadku gdy mam przedwczesny wytrysk?. Odpowiedź może być skomplikowana ponieważ nie wynaleziono idealnego rozwiązania tego problemu. Stud 100 radzi nie stosować niczego zbyt pochopnie i nie wpadać w panikę ponieważ może to nasilić problem w przypadku gdy zastosujemy jakieś nic nie warte środki z aukcji lub podejrzanych źródeł. Należy zagłębić problem, zapoznać się z literaturą która w języku angielskim jest pokaźnych rozmiarów – setki publikacji. Należy w pierwszej kolejności rozpatrzyć problem czy mamy do czynienia z zaburzeniem wrażliwości członka czy też jest to związane z nerwicą czy stresem.
 • 4. Charakter człowieka poznaje się latami. A to czy ktoś stosuje stud 100 można poznać po tym jak odbierany jest przez płeć przeciwną. Atrakcyjny pewny siebie mężczyzna zawsze ma przy sobie odświeżacz do ust i stud 100. W odróżnieniu od kobiet nie wpatruje się godzinami w ekran smartfona zamiast tego uprawia sport i dba o sylwetkę. Zawsze jest ogolony, schludnie ubrany z dobrym smakiem i używa markowej wody kolońskiej. Nie ma szczególnych wyznaczników dobrego smaku to czy ktoś jest na poziomie widać już na pierwszy rzut oka. Zachowanie też jest ważne, sposób bycia i wysławiania się.
Stud 100 Stud 100 uklad krazenia a Stud 100 psychologia Stud 100 zdrowie i higiena Stud 100 przedluzenie stosunku przedwczesny wytrysk forum stud 100 stud 100
stud
pills
100